.

.

New
SKMEI Мажи Спортски Часовници Компас Водоотпорен Мода се Види Одбројување Chrono 3 Аларм Дигитални рачни часовници Relogio Masculino

SKMEI Мажи Спортски Часовници Компас Водоотпорен Мода се Види Одбројување Chrono 3 Аларм Дигитални рачни часовници Relogio Masculino

DEN 771.00
DEN 1027.68

Стока
Достапно.

Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
3. PS : Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 15-60 Дена да пристигнат. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ви даде задоволителен одговор. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност. Превозот И Испорака : 1.
Бренд Име : SKMEI 1314
Компас дигитален часовник

▪ Предмет Тип : Дигитални рачни часовници ▪ Движење : Дигитални Движење ▪ Пол : Мажи & Жени ▪ Стил : Спортот & Мода ▪ Боја : Црна,Army Green ▪ Случај Облик : Тркалезна ▪ Случај Материјал : ABS ▪ Dial Прозорец Материјал Тип : Смола ▪ Бенд Материјал Тип : Стп ▪ Затворач Тип : Тока ▪ Случај Дебелина : 15 mm ▪ Dial Дијаметар : 47 мм ▪ Бенд Должина : 240 mm ▪ Бенд Ширина : 22 mm ▪ Производ Тежина : Околу 54 g ▪ Водоотпорен : 50 МЕТРИ Водоотпорен ▪ Функција : Компас,Светот Време,Летно Време,Одбројување,Аларм*3,Датум,Chrono, Шок Отпорни,Ел Светлина,50 МЕТРИ Водоотпорен,12/24 Часа на Часовникот,Недела.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 15-90 Дена да пристигне).

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен На Вода,Компас,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Назад Светлина,Недела Екранот,Шок Отпорни,Алармот
Стил:
Спорт
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
PU
Случај Дебелина:
15mm
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
47mm
Бендот Должина:
24cm
Бендот Ширина:
22mm
Број На Модел На:
SKMEI 1314
Случај Материјал:
Пластични
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Бренд Име:
SKMEI
Случај Обликот:
Круг
Функција-1:
Светот време
Функција-2:
Летно Време
Функција-3:
Алармот *3
Функција-4:
12/24 часа
Функција-5:
одбројувачки
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти