.

.

New
САНДА Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници се Нурне 30m Дигитален LED Воена Види Мажите Мода Обичните Електроника рачни часовници Топла Часовник

САНДА Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници се Нурне 30m Дигитален LED Воена Види Мажите Мода Обичните Електроника рачни часовници

DEN 446.00
DEN 858.24

Стока
Достапно.


Функција : - Шест Атрактивни Верзии За Опции; - Напредни производствени технологии; - Оригинални Јапонски висок квалитет на движење; - Посебно дизајниран со Голема Случај; - не ' Рѓосувачки челик тока & backcase со 3 D САНДА логото; - Прикажете го системот на 12 часа или 24 часа; - Време, втор, месец, датум, ден, недела, аларм, престане да се види, светлото функција; - 30 Метри Отпорен на Вода (ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни И Не Го Стави Во Пареа На Топла Вода); - Одење На Грешка од ±45 S/M; Оперативен температура : -10°C до +50°C Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 4.4 cm (1.85 инчи) прибл. Случај Дебелина : 1.64 cm (0.64 инчи) прибл. Бендот Должина : 20cm (7.87 инчи) прибл. Бендот Ширина : 2,2 см (0.86 инчи) прибл. Answer : ___________________________ Note : 1.ние ви препорачуваме да не го носат кога пливаат .но, ако одите на пливање или нуркање , pls не притиснете било кое копче за подводни! 2. ве молиме не го стави во топла вода, wapor ќе му наштети на се види!!! Componets се Вклучени : -1 x Оригинални САНДА Види -1 x Корисници' Manual -
,

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Repeater,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Плива,LED дисплеј
Случај Дебелина:
11.5 mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Бендот Должина:
23.5 cm
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Бендот Ширина:
21.5 mm
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
Санда
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Случај Материјал:
Смола
Број На Модел На:
331-1
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
44.5 mm
види за човекот стилови:
Повик, Карактер и стил на Живот, Бизнис
Адвокатско Часовници:
Адвокатско Часовници Врвот Бренд Луксуз,часовници мажите луксузен бренд
Движење:
јапонија movt кварц види
оригиналниот:
Купи Директно од Кина
види зглоб:
види за момчиња
montre homme:
montre homme marque de luxe,montre homme 2016 година,montre homme sport
Relojes Hombre:
relojes hombre 2016 година,reloj спорт,reloj hombre,marca де lujo
часовникот човек:
heren horloge,horloges mannen
Relogio Masculino:
Relogio,relogio masculino де luxo,relogio masculino esportivo
orologio sportivo:
orologio uomo
Свеж

Избор на клиенти