.

.

New
S ШОК 2017 Луксузен Бренд Мажи Спортски Часовници Воена Војска Дигитален LED Кварц Види рачен часовник Relogio Reloj SKMEI Часовник Relojes

S ШОК 2017 Луксузен Бренд Мажи Спортски Часовници Воена Војска Дигитален LED Кварц Види рачен часовник Relogio Reloj SKMEI Часовник

DEN 536.00
DEN 892.80

Стока
Достапно.


S ШОК 2016 година Луксузен Бренд Мажи Спортски Часовници Воена Војска Дигитален LED Кварц Види рачен часовник Relogio Reloj SKMEI Часовник Relojes
внимание , ние ви препорачуваме да не го носат кога пливаат .но, ако одите на пливање или нуркање , pls не притиснете било кое копче за подводни
1. dual време покажува со ЕЛ светлото функција
2. 30 M Отпорни на Вода , Можат да Пливаат Со Тоа.
3. Тип : Мажите Спортски Рачни Часовници
4. Движење : Јапонија Оригинални Дигитални Движење
5. Постојат четири бои за избор : На Сина Зелена Црна,Црвена
6. Види Должина : (приближно) беа 25,5 cm 10 инчен
7. Бендот Ширина : (приближно) 2,2 см 0.87 инчен
8. Dial Дијаметар : (приближно) 4.5 cm 1.77 инчен
9. Рака Материјал : Силна СТП
10. Случај Материјал : Силна Гума + Висока Јачина Појачани Стакло
11. Затворач : Тока
12. Покажува одредено време
13. Тоа е добар подарок за некој посебен
она што е во пакетот
1 види
'

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Повеќе Време Зона,Постојана Календар,Авто Датум
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
25mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
SKMEI
Број На Модел На:
skmei 0931 бренд види
Dial Дијаметар:
38mm
Бендот Должина:
24cm
Бендот Материјал Тип:
Гума
мажите рачни часовници:
мажите рачни часовници
мажите зглоб часовници:
мажите зглоб часовници
мажите спортски рачни часовници:
мажите спортски рачни часовници
спортски рачни часовници:
спортски рачни часовници
спортски часовници мажи:
спортски часовници мажи
2016 година нови види:
2017 нови види
2016 година мода спортски рачни часовници:
2017 мода спортски рачни часовници
Relojes Hombre:
Relojes Hombre
Horloge Orologio Uomo:
Horloge Orologio Uomo
Montre Homme Erkek Saat:
Montre Homme Erkek Saat
Свеж

Избор на клиенти