.

.

New
Моден бренд Види Отворено Водоотпорен Спорт Гумена Рака Mens LED Дигитални Часовници Relogio Masculino Божиќ Подарок Момчиња

Моден бренд Види Отворено Водоотпорен Спорт Гумена Рака Mens LED Дигитални Часовници Relogio Masculino Божиќ Подарок Момчиња

DEN 884.00
DEN 1732.32

Стока
Достапно.


Опис : - Тренингот мотивација, Вежбање е стил на живот - Спортски мода која ќе ве мотивира - Дигитален Движење, со LED прикажување на Ден и датум - Аларм подесување, stopwatch (Стоперка), час свири, backligt Главни Карактеристики : - со најновиот пробив Јапонија Дигиталната Технологија - Вклучете со LED датум, денот, времето се Прикаже и алармот функција - Proffesional отпорен на Вода до 1 БАНКОМАТ - 12 месеци Меѓународна Гаранција Спецификација (приближни) - Случај дијаметар : 4.5 cm прибл. - Случај дебелина : 1.4 cm прибл. - Бенд Должина : 19cm прибл. - Бенд Материјал : Квалитет на Гумени Бендот Прилагодливи : Yes Пакет се Вклучени : - 1 x Вистински O. T. S Спорт Watch - 1 x Упатство

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Ширина:
20mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Функција:
Прозрачна,Престане Да Се Види,Авто Датум,Заврши Календар,Аларм,Хронограф,Repeater
Случај Дебелина:
15mm
Движење:
Дигитални
Број На Модел На:
Л-OTS-6355
Бендот Должина:
24cm
Бренд Име:
MSTRE
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти