.

.

New
Адвокатско Мода Обичните Дигитални Часовници 30M Водоотпорен Дигитални Двојна Време Стоперката Отворено Спорт рачен часовник EZON L008

Адвокатско Мода Обичните Дигитални Часовници 30M Водоотпорен Дигитални Двојна Време Стоперката Отворено Спорт рачен часовник

DEN 823.00
DEN 1871.04

Стока
Достапно.

Максимална одредено време е 99 часа, 59 минути и 59 секунди. Притиснете било кое копче за да го стопирате свири. На стоперката има два методи : еден stopwatch (стоперка) и круг на стоперката.
Карактеристики
Стоперката стоперката прецизни за да 0. Нормално пакет ќе биде предаден, слободно од E-пакет, Кина Пост Регистрирани Воздух mail, Сингапур Пост. Стоперка за да мерите етапни се користи за зачувување на време за круг и подели време, тоа може да снима 10 време за круг.
30 Метри Отпорност на Вода На часовникот не е отпорен на вода до 3 БАНКОМАТ. Сакаме да ви се заблагодарам за вашиот интерес за нашите производи. Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации.
Пакување :
Гаранција Картичка, Упатството. Ова е мулти-функционални види ги комбинира двојна време, календар, stopwatch (стоперка), coutdown тајмер и алармот, и тоа, исто така, има функција на 10 круга стоперката.01 секунда.
Белешки За Клиенти :
Го види фабрички прилагоден е во спиење статус, ве молиме притиснете четири копчиња заедно да се вратат во времето на чекање и прикажување на тековното време на екранот. Обично цел ќе биде предаден во рок од 3-7 дена (вклучувајќи празник) по уплатата comfirmed. Во спиење статус, ова се види држи време само без прикажување на екранот. Во недела ќе се ресетираат автоматски по годината, месец и датумот се поставени.

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен На Вода,Repeater,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Хронограф
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
43mm
Случај Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
L008A11
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Стил:
Спорт
Случај Дебелина:
11.25 mm
Бренд Име:
Ezon
Пол:
Мажи
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
24cm
Бендот Материјал Тип:
Гума
Точноста:
+/-1 Вториот по ден
Напојување:
1 X CR2025 Батеријата (вклучени)
Траење На Батеријата:
12 месец
Свеж

Избор на клиенти