.

.

New
БОБО ПТИЦА Нови Пристигнување Дрвени рачен часовник Led Дисплеј Дигитални Mens Види Единствена Ноќ Визија 4 бои

БОБО ПТИЦА Нови Пристигнување Дрвени рачен часовник Led Дисплеј Дигитални Mens Види Единствена Ноќ Визија 4 бои

DEN 1108.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.


Капка s колкот и wholesales
Капка брод и кој lesales и двете сме lcomed.
За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.
За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 4-7 работни дена.
Како да ги пратите на пакет
Можете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа веб-страница : http : //www.17track.net/en
Дали има некој Царина
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, може да биде царинската данокот кој треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Како да се прошири на купувачот заштита време
Ако вашиот купувачот за заштита на времето истекува, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас да се продолжи.
Oversea Испорака
За некои производи, ние акции во САД, Шпанија и Русија склад. Корисниците лоцирани во оние земји може да изберат брод од локалните склад.
САД Магацин (USPS) : во рок од 7 дена
Шпанија Магацин(Entre gal Локални) : во рок од 7 дена
Шпанија Магацин(Евро-бизнис парцела) : во рок од 15 дена
Русија Магацин(IML express) : во рок од 15 дена

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Стил:
ограничено издание
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
42mm
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Ширина:
21mm
Бендот Должина:
25cm
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Функција:
LED Дисплеј
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
BBEP13
Се прилагодите:
Yes
Свеж

Избор на клиенти