.

.

New
Нови SINOBI бренд Спортски Хронограф Мажите Зглоб Дигитални Часовници Кварц двојно Движење Водоотпорен Нуркање Watchband Машки Часовник

Нови SINOBI бренд Спортски Хронограф Мажите Зглоб Дигитални Часовници Кварц двојно Движење Водоотпорен Нуркање Watchband Машки

DEN 624.00
DEN 1039.20

Стока
Достапно.


SINOBI Спортски Хронограф Мажите Зглоб Дигитални Часовници Кварц 2 Движење Водоотпорен Нуркање Watchband Врвот Луксузен Бренд Машки Часовник Item Type Дигитални рачни часовници Бренд Име SINOBI Пол Мажи Стил Спорт Движење Дигитални Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина 19.5 cm Затворач Тип Тока Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Престане да се Види, да се Врати Светлината, Шок Отпорни, LED дисплеј, Авто Датум, Хронограф, Заврши Календарот, Нуркачот, Отпорен на Вода, Пливаат Dial Дијаметар од 36 мм Број на Модел на 9368 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Гумени Бендот Ширина 20 мм Случај Дебелина 10 mm Лице Човек Мажи Мажи Жени дама Бела Боја Сиво Црна, Зелена Апликација Часа Екранот Часовници За Мажи Стил Спорт Led Часовници за Мажи Карактеристики Силикон Дигитален часовник за Мажи Name2 Секунди Екранот Mens Часовници Item Type Дигитален Led Дисплеј Mens рачни часовници Име хронограф спорт движење двоен рачен часовник направени Спорт Тип Велосипедизам

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
36mm
Функција:
Назад Светлина,Отпорен на Вода,Хронограф,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Плива,Авто Датум,LED дисплеј,Нуркач
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Пол:
Мажи
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бренд Име:
SINOBI
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
10мм
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
9368
Бендот Должина:
19.5 cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Свеж

Избор на клиенти