.

.

New
482933 500mah 3.7 V Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP3 MP4 GPS PSP Дигитални Производи Бесплатен Превозот

482933 500mah 3.7 V Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP3 MP4 GPS PSP Дигитални Производи Бесплатен Превозот

DEN 255.00
DEN 307.20

Стока
Достапно.

8 * 29 * 33 (mm) ( дебелина tolerances 0.Таблет КОМПЈУТЕР, Медицинска употреба.Широк спектар на апликации.Музичка кутија,паметни брави,рака потоплите,eyelash curler,електрични играчки.1
3 максимална струја на полнење 1 C, максималната испуштање струја од 2 C. Препорачливо полнење тековната C до 0. Долг циклус живот ;
5.брзо полнење.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.7 V, полнење и празнење стабилен напон, висока специфична енергија, капацитетот слабеењето ) циклус на животот на повеќе од 500 пати, 300 пати повеќе од циклусот капацитет стапка на задржување на 80%
2 Вграден Изградена-во двонасочна заштита IC коло , overcharge заштита напон 4. Апсолутно Безбедна И Сигурна;
2.Mp3,mp4,mp5player,bluetooth слушалки. Висока енергетска густина (380-400 Wh/L) ;
4. Загадувањето-бесплатно (не Содржат Кадмиум,Олово, Жива) ; не-загадувачките;
8.
*Шест месеци гаранција за гаранција.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.1
Сертификација : CE, Ro HS
Производ Карактеристики
1 Li Co O2 Катоден материјал ( предност : Оперативен напон 4.1, должина и ширина tolerances 0. Обезбедување На Квалитет Цена Концесии;
3.3 )
Испуштање Температура : -20 C ~ +60 C
Заштита IC параметри : Overcharge заштита напон 4.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.

Детали

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
482933
Тип:
батеријата пакет
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер
Употреба:
Видео Игра Плеер
Свеж

Избор на клиенти