.

.

New
3.7 V литиум полимер батерија 407080 2300MAH мобилни моќ Таблет КОМПЈУТЕР DIY Батерија Li-ion Ќелија

3.7 V литиум полимер батерија 407080 2300MAH мобилни моќ Таблет КОМПЈУТЕР DIY Батерија Li-ion Ќелија

DEN 604.00
DEN 816.00

Стока
Достапно.

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки. 3 5 дена пред денот на плаќањето може да бидат испратени на ден, по плаќање на следниот ден по доставувањето на следниот ден. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето.7 V MP4 MP5 GPS, Bluetooth слушалки аудио рекордер играчка мобилни моќ игра рачен компјутер, таблет компјутер безжичен телефон LED производи, може да се прилагоди во согласност со клиент спецификации на батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нето само како референца, голема количина може да биде да се шират, сигурен квалитет, капацитет, модел спектар, капацитет на 50 MAH-5000 MAH, спецификации, не успеа да ги сними, добредојдени да се распрашува, Купувачи мора да се прочита 1 ве молиме пријавете се за купувачите пред отворање на товар парцела проверете дали стоките се оштетени или исчезнати предмети, нема проблем; ако се утврди во согласност со Продавачот е должен веднаш контактирајте и пополнување на податоци за приемот и нека превозникот да го потврди потпишувањето. Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите деловни односи. 100% сосема нов. 2 ако купувачот не е во контакт со нас на премисата на приемот на стоката што значи дека стоката се прифатени од страна на стандардна, и ги прифатите правилата на Taobao површината конзистентни правила.

Детали

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција
Свеж

Избор на клиенти