.

.

New
Бесплатен превозот Полимер батерија 3000mah 3.7 V 3545138 smart home MP3 јазик, Li-ion батерија за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

Бесплатен превозот Полимер батерија 3000mah 3.7 V 3545138 smart home MP3 јазик, Li-ion батерија за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

DEN 540.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*45 mm (W)*138 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 3000 m Ah
Модел : 3545138
Капацитет : 3000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 138 MM 45 MM ширина дебелина од 3,5 MM

Детали

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
3545138
Тип:
Стандардна Батерија
Свеж

Избор на клиенти