.

.

New
Нови 4pcs NP-W126 НП W126 NPW126 Дигитална Камера Батерија Li-ion Камера Батеријата За Fujifilm HS30EXR HS33EXR X-PRO1 трговија на Големо

Нови 4pcs NP-W126 НП W126 NPW126 Дигитална Камера Батерија Li-ion Камера Батеријата За Fujifilm HS30EXR HS33EXR X-PRO1 трговија

DEN 954.00
DEN 1343.52

Стока
Достапно.

Ви благодарам многу!!!
.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да го реши проблемот, за што навремено.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.Ние Брод на Светот,ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ. Ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас. Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. -Една година гаранција.Или не, ве молам, точно пред исплата.Спецификации : 1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Како што е меѓународниот превозот, превозот време многу зависи од локалните обичаи, празници или прогноза. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако постои било problemor не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас за помош.Ние прифаќаме Alipay. -Интегрирана microchip го спречува преполнувањето, се прегрее и обезбеди краток спој заштита.12 месеци Производителот 's Гаранција .Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Детали

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NP-W126
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Капацитет:
1200mAh
Свеж

Избор на клиенти