.

.

New
Промет на големо со 10pcs 3.7 V 750mAh 503048 Литиум Полимер Li-Po Батерија DIY Батеријата За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP Vedio Игра играчки

Промет на големо со 10pcs 3.7 V 750mAh 503048 Литиум Полимер Li-Po Батерија DIY Батеријата За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP Vedio Игра

DEN 946.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.

Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка. Плаќање ве Молиме заврши плаќање во рок од 3 дена.
Литиум полимер Li-ion Батеријата Банка Примена 1. бидејќи транзит време е високо зависна и е предвидено од страна на Поштенски Услуги.7 v 750m Ah 503048 литиум батерија. бидејќи цел, ние прифаќаме Зачувам; Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам.7 V 750mah 503048 Литиум Полимер батерија на,добро idear за DIY bluetooth,mp3,mp4,и други мали димензии electroics стоки Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3 > вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm(H)* 30 mm(W)* 48 mm(L) 5> Оценка : DC3.
Ако сакате да го прилагодите големина според вашата батерија,
Ве молиме контактирајте со нас,
Ние ќе ви препорача да се прилагодите,
Ние ќе го искористите на најдобар квалитет и услуга за вас,
Бидејќи ние сме извршување на бренд за квалитет,
Се надеваат дека ќе имаат повеќе бизнис соработка со вас, ви благодарам.7 V 750m Ah Пакет вклучуваат : 10pcs 3. ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било. Други : играчки, модели 10pcs 3. Превозот на Сите Пакет ќе превозот од 48 часа, освен празник & викенд ден. Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight. обичај задоцнување или данок. Повратни информации Гаранција Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness од наша страна, Ако точка е избега од нормална употреба, пријави се на располагање во рок од 30 дена по купувачи примање на објектот, парите назад откако ќе примен објект! Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба; Купувачот го врати defectives објект на свој трошок, ќе биде одговорен за трошоците за превозот вратам на вас , а ние ќе reship замена за вас, откако ќе ги примите се враќа.

Детали

Батерија:
Yes
Број На Модел На:
503048
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
900mAh
Големина:
503048
Функција:
Батерија
Количина:
10pcs
Место на Потекло:
Кина
Напон:
3.7V
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти