.

.

New
2pc 7.4 V NB-10L NB 10L NB10L Батерија Li-ion Камера Батеријата + USB Двојна Полнач За Canon G1X G15 G16 SX60HS SX40HS SX50H

2pc 7.4 V NB-10L NB 10L NB10L Батерија Li-ion Камера Батеријата + USB Двојна Полнач За Canon G1X G15 G16 SX60HS SX40HS SX50H

DEN 882.00
DEN 1260.00

Стока
Достапно.

Боја : Црна
Компатибилен За Модели : Powershot SX60 ХС, SX50 ХС Powershot SX40 ХС, SX40 HS Power Shot G1 X, G1 X Powershot G15 Powershot G16 Power Shot G3 X
Пакетот Вклучува :
2 парчиња x NB-10 L Батеријата
1 компјутер x USB Полначот Dual
1 компјутер x USB Кабел
Внимание : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура
1, ги прифатат плаќање преку Alipay, T/T, Банкарски Трансфер, Western Union, Paypal или Други може да биде во предвид. Pls контактирајте со нас прво, пред да ни се неутрални или негативни повратни информации, само што ние може да е на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.4 V NB-10 L NB 10 L NB10 L Батерија Li-ion Камера Батеријата + USB Двојна Полнач За Canon G1 X G15 G16 SX60 HS SX40 HS SX50 H NB-10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7. Производите ќе бидат испратени во рок од 2-3 работни дена после потврда на плаќањето. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. W e не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Зедницата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 1-3 дена по ред. Пет ѕвездички и Позитивни Повратни информации ќе бидат високо ценети !
2. Кога поштарот испорака на производи до вас, pls проверете внимателно, ако тоа е оштетен pls одбие, ако тоа е оштетен вештачки, ние нема да прифати наплата или замена.

Детали

Бренд Име:
Durapro
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
NB-10L NB10L NB 10L
Батерија:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
боја:
Бела
Модел:
NB-10L NB10L NB 10L Батеријата
Точка име :
NB-10L NB10L NB 10L Батерија Li-ion Батерија
батеријата име :
Canon NB-10L NB10L NB 10L Заменетата Батерија Полнач
Тип На Батерија:
Li-Ion
полнач:
USB Полначот Dual
Капацитет:
1300mAh
Напон:
7.4V
погоден:
За Canon G1X G15 G16 SX60HS SX40HS SX50HS SX40 SX50 SX60
е-прилагодена:
Yes
Пакет:
Yes
Свеж

Избор на клиенти