.

.

New
2 ПАРЧИЊА 1250mAh ЛП-E12 LPE12 ЛП E12 Дигитална Камера Батеријата + USB Полнач за Canon EOS 100D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Bateria

2 ПАРЧИЊА 1250mAh ЛП-E12 LPE12 ЛП E12 Дигитална Камера Батеријата + USB Полнач за Canon EOS 100D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS

DEN 711.00
DEN 1077.12

Стока
Достапно.


2 ПАРЧИЊА 1250m Ah ЛП-E12 LPE12 ЛП E12 Дигитална Камера Батеријата + USB Полнач за Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Bateria Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација за Батеријата : Батерија Тип : Li-ion Компатибилен Со : За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Модел : ЛП-E12 Напон : 7.2 V Капацитет од 1250 m Ah Големина на : 47*65*19.3 мм Спецификација за Полначот : *Микро-USB Влез : DC5 V *Излез : DC4.2 / DC8.4 V 500m A *Тежина : Околу.90g за 4.2 V;31g за 8.4 V *USB кабел е опционален Пакет се Вклучени : 2 x ЛП-E12 батеријата 1x Полнач за батерии 1x USB Кабел

Детали

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GOLDFOX
Број На Модел На:
ZA906
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
БАТЕРИЈАТА МОДЕЛ :
ЛП-E12, LPE12
Батеријата стил:
Li-Ion
Капацитетот На Батеријата:
1250mAh
Компатибилен Камера модел за :
за EOS 100D
Пакетот Вклучува:
2 парчиња батеријата + 1 приклучок + USB кабел
компатибилен за:
за Canon EOS 100D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото
Свеж

Избор на клиенти