.

.

New
1 пар се згусне трајни хоризонтална висока bar pull-up се повлече до обука Салата ракавица Ракавици mitts појас Дигање

1 пар се згусне трајни хоризонтална висока bar pull-up се повлече до обука Салата ракавица Ракавици mitts појас Дигање

DEN 771.00
DEN 811.20

Стока
Достапно.


Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (продавачот) се врати адреса и напишете подарок на испорака детали лист. Објекти се заменува за време на првиот месец или одржува на првата година.
§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
Топла продажба на високо квалитетни повлече-up салата појас
со 5mm згусне долго врвката за заштита на
боја : црна
големина : F(одговара за Возрасни)
§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите ви се исполнат.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Детали

Тип:
Barbell
Бренд Име:
AIBOULLY
Број На Модел На:
се повлече до ракавица
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти