.

.

New
1: 400 авиони легури, висока симулација модел авион, умре-фрлија метална играчка повлече назад функција, бесплатен превозот

1: 400 авиони легури, висока симулација модел авион, умре-фрлија метална играчка повлече назад функција, бесплатен превозот

DEN 406.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

[Име ] : 1 : 400 легура авиони [Size] : 20cm*18.5 cm*5cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Бела [Употреба] : AG 13 Батерија Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Детали

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Музички,Мини,Модел
Предупредување:
не се јадат
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Скала:
1
Број На Модел На:
12452144
Тип:
Авион
Свеж

Избор на клиенти