.

.

New
1:64 легура модел авион, умре-фрлија метална играчка такси врати на власт, каде што децата омилен едукативни играчки, бесплатен превозот

1:64 легура модел авион, умре-фрлија метална играчка такси врати на власт, каде што децата омилен едукативни играчки, бесплатен

DEN 857.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

[Име ] : 1 : 64 легура авиони модел [Size] : 27*5.5*8.5 см од Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] Зелена Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Детали

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Музички,Мини,Се Повлече Назад,Модел
Предупредување:
не се јадат
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Скала:
1
Број На Модел На:
20160311-1
Тип:
Борец
Свеж

Избор на клиенти