.

.

New
1:43 легура модели на автомобили,висока симулација Nissan terrano II, бутик симулација модел,метал diecasts,играчка возила,бесплатен превозот

1:43 легура модели на автомобили,висока симулација Nissan terrano II, бутик симулација модел,метал diecasts,играчка возила,бесплатен

DEN 547.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.

[Име ] : 1 : 43 легура модели на автомобили [Size] : 10cm*4cm*4.5 cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Црвена [Употреба ] : Нема батеријата Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Детали

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел,Мини,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
20160302-4
Свеж

Избор на клиенти