.

.

New
Висок имитација на Ford класичен кабриолет автомобил модел, 1: 36 легура се повлече назад автомобил играчки, музика флеш играчка возила, бесплатен превозот

Висок имитација на Ford класичен кабриолет автомобил модел, 1: 36 легура се повлече назад автомобил играчки, музика флеш играчка

DEN 315.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

[Име] : 1 : 36 Легура се повлече назад Автомобили [Size] : 11.5 cm * 5.7 cm *4cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Blue&Црвено&Темно Сина [Употреба] : AG 13 Батерија Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики, нашата цена е најниска целата мрежа

Детали

боја:
Црвена, Сина, Deep Blue
Карактеристики:
Diecast,Трепка,Музички,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 8 години
Скала:
1
Број На Модел На:
hangjue
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
hangjue
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Предупредување:
не се јадат
Свеж

Избор на клиенти