.

.

New
DINKY Играчка 885 Атлас 1:43 Dinky Играчки CAMION SAVIEM S7 PORTE-FER DIECAST АВТОМОБИЛ МОДЕЛ

DINKY Играчка 885 Атлас 1:43 Dinky Играчки CAMION SAVIEM S7 PORTE-FER DIECAST АВТОМОБИЛ МОДЕЛ

DEN 2280.00
DEN 2533.44

Стока
Достапно.

Како Нивната Палета На Модели Развиени Преку Средината Години На 20 Век, Така Не Британија Деца.
Она што е Dinky Играчки Обезбеди :
За Оние Од Нас На Одредени Гроздобер, Dinky Играчки, Уште На Прв И Најдобар, Играчки Што Растеле Со И Се Сеќавам Повеќето Наивно. Далеку Од Тоа.) На Клиентите на Државата. Ве Молиме Контактирајте Со Нас
Многу Класичните Модели На Автомобили И Возови Модели На :
DINKY ИГРАЧКИ 530 ДС 19 COTRPEN CAPOT И MALLE OUVRANTS .
Collectable Вредност : Реминисценција, Хоби Автомобили По Пат На Собирање, Оригиналниот Стил, Тркала И Може Да Се Ротира, Најдобриот Подарок За Возрасни Колектор. KOFFERRUIMTE EN MOTORKAP. COFANO E VANO PORTABAGAGLI APRIBILE OPENGAANDE. Тие Израснале Заедно, Може Да Се Каже.
Предаден Од Кина во Светот (САД, Земјите од ЕУ И Други Земји)
Како Да се Избегне Сопствен Трошок Или Данок На Клиентите е Земја :
Нашата Понуда Е Бесплатен Превозот Од EMS, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail адреса ИТН.

Детали

Карактеристики:
Diecast
Брод/Поморски Брод:
Други
Возраст Опсег:
> 14 години
Број На Модел На:
885
Предупредување:
Овој производ не е погодна за деца под 3 години
Тип:
Автомобил
Материјал:
Метал
Скала:
1
Бренд Име:
HRN-МОДЕЛ
Тип:
Автомобил модел
вредни:
Колекција на стар автомобил
Карактеристики:
Модел, Мини
Свеж

Избор на клиенти