.

.

New
1 Buc 33 CM Електрични CRH High-speed Воз Модел ДОВЕДЕ Трепкачки Светла Звучи Музика Промени Насоки Деца Деца Играчки За Момчиња

1 Buc 33 CM Електрични CRH High-speed Воз Модел ДОВЕДЕ Трепкачки Светла Звучи Музика Промени Насоки Деца Деца Играчки За Момчиња

DEN 824.00
DEN 1098.72

Стока
Достапно.


1 Buc 33 CM Електрични CRH High-speed Воз Модел ДОВЕДЕ Трепкачки Светла Звучи Музика Промени Насоки Деца Деца Играчки За Момчиња
Почитувани Вредност На Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот. Спецификација Големина : 33 X8 X6 CM Материјал : ПВЦ Пакет : Оригинална Кутија Тежина : 0.45 КГ Пакет Содржина : 1 Buc Воз Модел Играчки (Батерии не се вклучени)

Детали

Карактеристики:
Diecast,Музички,Електронски,Трепка,Модел
Предупредување:
Не падне
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Брод/Поморски Брод:
Други
Број На Модел На:
wj0200
Тип:
Воз
Бренд Име:
Doub К
Скала:
1
Свеж

Избор на клиенти