.

.

New
5D Целосна Drilled круг сценско Везана diy дијамант сликарство крстот бод круг дијамант emboridery мода

5D Целосна Drilled круг сценско Везана diy дијамант сликарство крстот бод круг дијамант emboridery мода

DEN 345.00
DEN 405.60

Стока
Достапно.


Име на производ : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
Стап вежба област : 100% круг копар
Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 477 DMC Сопствени Бои Фото : Ние може да се сопствени-направи дијамант слика за вас. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Нашите дијамант сликарство е без рамка . тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Доволно смола дијаманти. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Ви благодарам многу. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Транспорт Нашите производи се од Кина. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена.

Детали

Големина:
20x42cm box packing, 30x63cm box packing, 40x84cm box packing, 50x105cm box packing
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европски и Американски Стил
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
Бренд Име:
Homlif
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатка
Свеж

Избор на клиенти