.

.

New
5D DIY дијамант сликарство дијамант везови пејзаж целосна вежба дијамант мозаик хоби занаети материјал рачно изработени T001

5D DIY дијамант сликарство дијамант везови пејзаж целосна вежба дијамант мозаик хоби занаети материјал рачно изработени T001

DEN 257.00
DEN 467.52

Стока
Достапно.

Доволно смола дијаманти. П : ограничен временски период се случува да се стави крај, но јас се уште не ја прими пратката, што да правам? A : Можете едноставно да оставите коментар во внатрешноста на цел и побара од нас да додадете повеќе денови. ако сакате,ве молиме Контактирајте со нас. Aliexpress ќе НЕ ослободи плаќање додека парцела одат до крај и некои еден знак парцела. Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни 5 D DIY Круг Дијамант Сликарство Почитувани ,се обрне внимание!ние се продава дијамант слики се полу-готови prod uct доза не вклучуваат рамка се Обрне внимание на : платно големина : Сите димензии се мери со рака ,па ве молиме да се овозможи 1-3 см разликуваат
употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1.

Детали

Големина:
20X35CM, 25X50CM, 30X60CM, 40X85CM, 45X95CM, 50X105CM
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
TAKEWEALTH
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45
Име:
дијамант везови
Свеж

Избор на клиенти