.

.

New
ZOOYA Дијамант Везови DIY Дијамант Сликарство Був &Пеперутка Дијамант Сликарство Крстот Бод Флорални Кристал Декорација CJ903

ZOOYA Дијамант Везови DIY Дијамант Сликарство Був &Пеперутка Дијамант Сликарство Крстот Бод Флорални Кристал Декорација CJ903

DEN 217.00
DEN 323.52

Стока
Достапно.


Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.
Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод
Бренд : ZOOYA Дијамант Везови
Боја Количина : 10-45 Бои.
Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е 100% фу ќе дијамант везови
Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки.
ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.
И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,
Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 55x55cm
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
ZOOYA
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
Дијамант форма:
Круг дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Ткаенина Тип:
Масло clother
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Свеж

Избор на клиенти