.

.

New
Слика на дијамант мозаик diy Капење девојки 5d крстот бод кристал дијамант поставува unfinish декоративни Дијамант соба M144

Слика на дијамант мозаик diy Капење девојки 5d крстот бод кристал дијамант поставува unfinish декоративни Дијамант соба M144

DEN 428.00
DEN 603.36

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
30x20, 40x30, 50x40, 60x50
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Каи Пинг Меи Парк
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45
Свеж

Избор на клиенти