.

.

New
Везана 5D Diy Дијамант Везови Бела chrysanthemum Дијамант Сликарство Крстот Бод Вазна Овошје ресторан Целосна Слика Мозаик

Везана 5D Diy Дијамант Везови Бела chrysanthemum Дијамант Сликарство Крстот Бод Вазна Овошје ресторан Целосна Слика Мозаик

DEN 282.00
DEN 461.76

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни со вашите производи,ве молиме да ни даде postive повратни информации.Услуга по продажбата На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ние веруваме дека проблемот нема проблем, многу апели се затвори,о! e o h ви Благодарам многу.

Детали

Големина:
size 25x25 cm, size 35x35 cm, size 30x40 cm, size 40x50 cm
Бренд Име:
GLymg
Употреба:
Слики
Стил:
Пастирски
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Станот
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Алатки:
Железо tweezer,Пластични Пенкало,Глина,Пластика лента
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Свеж

Избор на клиенти