.

.

New
REALSHINING 5Pcs 3D Полн Плоштад Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Моделот на Дијамант Везови Цртан филм Глувчето Патка Декор DM344

REALSHINING 5Pcs 3D Полн Плоштад Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Моделот на Дијамант Везови Цртан филм Глувчето Патка Декор

DEN 1437.00
DEN 1915.20

Стока
Достапно.

Предавање на готовиот производ во собата, и да уживате во вашиот ремек-дело. и ние имаме 20% повеќе дијаманти ќе биде објавено! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да клиенти од целиот свет го цениме!. Ако ви се допаѓа нашите производи, добредојдовте на нашата продавница повторно, имаме убаво попусти за стари пријатели. Заедничката треба да се угнетените и чисти, немаат пукнатини. ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! ако не сте задоволни со производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и неутрални повратни информации.Име на производ : REALSHINING 5 Pcs 3 D Полн Плоштад Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Моделот на Дијамант Везови Черепот Лилјак Рака Декор DM343
Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство колекции не спаѓаат надвор од рамката на границата! Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница.
За нас
Нашите дијамант шема на полу-готови производи, не ги вклучува рамка.
За Пакување
Големина
Големина >30x40cm,кутија за пакување
Посебно пакување кутија на високо-одделение за извоз,со отпорност на висок притисок,високо еластична и висок бафер!
За ефектите
Поголем големина, подобар ефект!
Секој дијамант големина : од 2,5 x 2,5 mm.

Детали

Големина:
Size 1, Size 2
Бренд Име:
RealShining
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Во текот 35x45cm кутија за пакување,подолу 35x45cm торба за пакување
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
Тема:
Цртан Филм Глувчето Патка
Број на Бои:
30-45
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Колекции Внатрешни Алатки:
Пенкало,Лепак,Зелена Плоча
Предност:
Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Фабрика
Свеж

Избор на клиенти