.

.

New
GLymg Куче Животинско Сликарство Diy Ракотворби Полн Плоштад Вежба Дијамант Везови Дијамант Сликарство Крстот Бод Кошница Бело Куче

GLymg Куче Животинско Сликарство Diy Ракотворби Полн Плоштад Вежба Дијамант Везови Дијамант Сликарство Крстот Бод Кошница Бело

DEN 225.00
DEN 432.96

Стока
Достапно.

Услуга по продажбата На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго.28 / парче
. Превоз : Нашите производи се од Кина.
Кликнете на сликата подолу за да го внесете страница
Добредојдовте на нашата продавница~~~~
Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација
Големина на слика : 20 X20 cm /25 X25 cm /30 X30 см /40 X40 см /50 X50 cm /60 X60 cm
Плоштад вежба ; Смола Дијамант
Големината се мери со рака ,па ве молиме да се овозможи 1-3 см разликуваат
Тоа е дијамант вез, ( Full Дијамант) Сите треба да ги пополните дијаманти . Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму.
Кога ќе ја отворите везени платно, ја открие површината заштитна фолија,
најдете соодветните дијамант вежба може точка
Смола дијамант цртање големина : 2,5 mm
По завршувањето на истиот, ефект на слика (проширување)
За нашите везени крпа леплива
Се тркалаат на платно со стап
Други стил производи екранот ефект
Сите алатки и електрични вежба metho d
Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување.75 / парче НАС 7. Ние веруваме дека проблемот нема проблем, многу апели се затвори,о! e o h ви Благодарам многу. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена.

Детали

Големина:
20X20 cm, 25X25 cm, 30X30 cm, 40X40 cm, 50X50 cm, 60X60 cm
Бренд Име:
GLymg
Употреба:
Слики
Стил:
Модерна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Станот
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
детали:
Целосна Дијамант со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатки
Свеж

Избор на клиенти