.

.

New
феникс,3d дијамант сликарство,дијамантски крст бод,рубик,сликарство, rhinestones,сликите на кристал поставува со своите раце

феникс,3d дијамант сликарство,дијамантски крст бод,рубик,сликарство, rhinestones,сликите на кристал поставува со своите раце

DEN 465.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.


Драги пријатели, .Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод, Ali Express Стандард Превозот обично трае околу 10 до 30 работни дена за испорака поради царинската расчистување времиња во различни земји.За Превозот.
Ние сме продавачот од Кина копното.

Детали

Големина:
FULL 25x50cm, FULL 30X60cm, FULL 35X70cm, FULL 40x80cm, FULL 50X100cm, FULL 60x120cm, FULL 70x140cm
Бренд Име:
YIKEE
Стил:
Европа
Форма:
Посебна
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Торба
Употреба:
rhinestones везови
Големина на слика:
Според опции
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип:
Плоштад дијамант
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
Лепак Adhension:
Силна стап
Дијамант големина:
2.5*2,5 mm
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Стил:
дијамант сликарство феникс
Име:
сликите на кристал поставува со своите раце
Свеж

Избор на клиенти