.

.

New
Мулти-обоени зебра DIY Целосна Смола Круг Дијамант Сликарство Плоштадот Мозаици Крстот Бод Везови Камења Сликарство Занает подарок

Мулти-обоени зебра DIY Целосна Смола Круг Дијамант Сликарство Плоштадот Мозаици Крстот Бод Везови Камења Сликарство Занает подарок

DEN 336.00
DEN 479.04

Стока
Достапно.

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачите ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови .Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако имате било какви проблеми со нашите предмети и услуги.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.

Детали

Големина:
20cm x 25cm, 30cm x 40cm, 40cm x 50cm, 50cm x 65cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45
Свеж

Избор на клиенти