.

.

New
diy дијамант сликарство,сликарство rhinestones,дома декорација сликарство,плоштад,полн,diy,3d вез,дијамант везови цвет

diy дијамант сликарство,сликарство rhinestones,дома декорација сликарство,плоштад,полн,diy,3d вез,дијамант везови цвет

DEN 190.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

Секоја слика вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.diaond сликарство 5d,Дијамант везови круг rhinestones паун,дијамант везови занаети крстот бод уметнички дела,боење слики rhinestones мозаик,diy кристал фото дијамант сликарство,мачка,5d,дијамант,везови,животно,diy,крстот бод,мозаик,кристал,5d дијамант сликарство,дијамант embroider Драги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро. Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години . Секој цртеж вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.
Драги пријатели, . Ние, исто така може да го направи било која слика ви се допаѓа,ве молиме контактирајте со нас и да ги испратите на сликата за нас.

Детали

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
YIKEE
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Торба
Употреба:
дијамант мозаик дијамант везови
Големина на слика:
Според опции
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип:
Плоштад дијамант
Платно Тип:
HD Oilcloth платно
Лепак Adhension:
Силна стап
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Дијамант големина:
2.5 mm
DIY хоби тип:
Дијамант везови цвет
Ажурирање на моделот:
diy дијамант сликарство
Свеж

Избор на клиенти