.

.

New
Грчката митологија quadros Дома Декор ѕид уметнички слики Diy дијамант слики вежба кристал крстот бод везови мозаик Y460

Грчката митологија quadros Дома Декор ѕид уметнички слики Diy дијамант слики вежба кристал крстот бод везови мозаик Y460

DEN 302.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

не квалитет проблем). производот сте го добиле не е завршена. Референца пред операцијата чекори. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло. (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен.
Совети
1.
Дијамант слика : 3-Слободно Монтирање
Следниве се бесплатни, како што се отстранат грижи
Дијамант слика : 4-Производство чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор.
Дијамант слика : 5-Висока вискозност и Доволно Дијамант
1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, не е лесно да се падне дијаманти
2* Висок квалитет сјајна плоштадот дијамант,никогаш нема да избледи
Сега , ве Молиме контактирајте со нас, ви даде најдобра услуга, и совршен производ!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. HD платно цртежи,БАЗА. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати.

Детали

Големина:
30x25cm, 40x30cm, 50x40cm, 60x50cm, 80x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
магијата мајстор
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Акрилик
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
20-60
Prodect:
Леда и Swan грчката митологија
Свеж

Избор на клиенти