.

.

New
година Нови Couture Боја Дијамант DIY Овошје Везови Лубеницата Сок Од Дијаманти Серија на Сите Плоштадот Кристал Слика Мозаик

година Нови Couture Боја Дијамант DIY Овошје Везови Лубеницата Сок Од Дијаманти Серија на Сите Плоштадот Кристал Слика Мозаик

DEN 310.00
DEN 326.40

Стока
Достапно.

~~~ Препорачува причина ~~~ Препорачува причина :
1.

Детали

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x35cm, 40x50cm, 45x55cm, 50x60cm, 60x75cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Традиционален Кинески
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
MYCELLA
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z502Y20Y
Свеж

Избор на клиенти