.

.

New
Дијамант везови мозаик 3D Diy дијамант слики вежба кристал Рачно изработени везана Со броеви Подобро Домови слики Y480

Дијамант везови мозаик 3D Diy дијамант слики вежба кристал Рачно изработени везана Со броеви Подобро Домови слики Y480

DEN 306.00
DEN 364.80

Стока
Достапно.

(Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Ова е завршена слика за повикување.
DIY дијамант сликарство карактеристика
1. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата.
DIY Дијамант сликарство комплет
1. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.

Детали

Големина:
60x50cm, 30x20cm, 40x30cm, 50x40cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Бренд Име:
магијата мајстор
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Акрилик
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
20-60
Prodect:
Подобро Домови
Свеж

Избор на клиенти