.

.

New
Дијамант сликарство DIY комплет дете играчка слива еднорог коњ премин бебе соба дневна соба јадење сала дома, хотел, канцеларија, продавница деко

Дијамант сликарство DIY комплет дете играчка слива еднорог коњ премин бебе соба дневна соба јадење сала дома, хотел, канцеларија,

DEN 386.00
DEN 551.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
25x35cm
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Станот
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
маслото платно
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Број на Бои:
зависи
Pasting Област:
целосна или делумна
дијамант:
епоксидна смола
Дијамант форма:
магичниот круг дијамант
Дијамант Боја:
многу brightcolors
Алатка Колекции:
вежба пенкало, кал, плоча
Свеж

Избор на клиенти