.

.

New
DIY 5D Кристал Круг Дијамант Сликарство Swan Љубител на Животните Дијаманти Везови Мозаик Дома Декор Крстот Бод Колекции Декорација WQ46

DIY 5D Кристал Круг Дијамант Сликарство Swan Љубител на Животните Дијаманти Везови Мозаик Дома Декор Крстот Бод Колекции Декорација

DEN 200.00
DEN 235.20

Стока
Достапно.

П : Што е вид на пакет се користи за да сликарството ? A : Драг пријател , сите наши производи се добро спакувани , ( Свиткан во Хартиени кеси) , ние ќе ги пакет carfully befoer на стоки испратени надвор . По сите симбол области се sticked со дијаманти, се приспособат на работ на елиминација од страна на
владетел за регулирање на дијаманти уредно; потоа притиснете дијаманти правилно да се направи тоа, фирмата;
6. П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 1-4 дена по сте платиле вашата нарачка , вие ќе ги добиете вашите производи во 15-60 дена . Стави дијаманти сликарство во соодветна рамка и украсете го вашиот дом или даде на другите како подарок.
Дијамант слика : 1-Висок Квалитет Дијамант
Дијамант слика : 2-HD Слика платно со Висок defintion сликарство платно појасни. Отворете го пакувањето и вадење на платно, дијаманти и алатки;
2. Стави дијаманти во пластични случај.
Инструкции на DIY Дијамант Слика 1. Стап дијаманти на соодветниот симбол на платно со помош на пинцета;
5.
Дијамант слика : 5-Висока вискозност и Доволно Дијамант
1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, не е лесно да се падне дијаманти
2* Висок квалитет сјајна плоштадот дијамант,никогаш нема да избледи
. Проверете код број на дијаманти и соодветниот симбол; 3.Дијамант слика : 3-Слободно Монтирање
Следниве се бесплатни, како што се отстранат грижи
Дијамант слика : 4-Производство чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор.

Детали

Големина:
15X20CM, 20X25CM, 25X30CM, 30X40CM, 40X50CM, 45X60CM, 50X60CM, 60X75CM, Other Size
Стил:
Модерна
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Бренд Име:
магијата мајстор
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
20-60
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација Шаблон Тип
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки Вид
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy дијамант сликарство
Платно Пакување Метод:
Навива
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
Тип:
DIY дијамант сликарство крстот бод
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Дијамант Везови Diamon
Стил:
DIY дијамант сликарство крстот бод
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Круг дијамант сликарство
Свеж

Избор на клиенти