.

.

New
PSHINY 5D DIY Дијамант везови бел цвет слики Целосна мозаик комплет круг или квадрат кристал дијамант сликарство крстот stich

PSHINY 5D DIY Дијамант везови бел цвет слики Целосна мозаик комплет круг или квадрат кристал дијамант сликарство крстот stich

DEN 479.00
DEN 938.88

Стока
Достапно.


100% слика треба лепило rhinestones Овој производ не содржи рамки Платно Големина (слика + празно) : 26 Х 46 СМ , Големина на Слика : 20 X 40 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 45 X 80 CM , Големина на Слика : 35 X 70 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 55 Х 100 СМ , Големина на Слика : 45 X 90 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 65 X 120 СМ , Големина на слика : 55 X 110 CM (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 70 Х 140 СМ , Големина на Слика : 60 X 130 CM (можеби 2 CM грешка) Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, ви посакувам среќен шопинг, ви благодариме!
Смола Кристал детали :
Плоштад Кристал :
Платно детали :
Големина на екранот :
Алатки :
Како да го користите :
Кутија за пакување :
Како да се купи :
Пред исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Ако сакате голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара цената на големо, транспорт на владата, и така натаму. Ние немаме минималната граница за сите производи. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.

Детали

Големина:
Canvas Size 45X80 CM, Canvas Size 55X100CM, Canvas Size 65X120CM, Canvas Size 70X140CM, Canvas Size 26X46 CM
Бренд Име:
PSHINY
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Точка име :
Pshiny 5D DIY Дијамант везови бел цвет слики
Објектот Name2:
Целосна мозаик комплет круг или квадрат кристал дијамант сликарство крстот stic
Објектот Name3:
дијамант везови цвеќиња
Објектот Name4:
дијамант сликарство цвеќиња
Објектот Name5:
DIY дијамант сликарство цвеќиња
Објектот Name6:
DIY дијамант везови цвеќиња
број:
ЛЕ-701
Свеж

Избор на клиенти