.

.

New
5D DIY Дијамант Сликарство Цвет Кристал Крстот Бод Daisy Флорални Вазна Везана Дома Декоративни 3D Плоштадот Дијамант Везови

5D DIY Дијамант Сликарство Цвет Кристал Крстот Бод Daisy Флорални Вазна Везана Дома Декоративни 3D Плоштадот Дијамант Везови

DEN 331.00
DEN 552.00

Стока
Достапно.

Но купувачот треба плати се врати превозот.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители.

Детали

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 35x35cm, 40*40cm, 50x50cm, 60x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
3d дијамант везови
Тема:
5d diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z501I73
Свеж

Избор на клиенти