.

.

New
5D DIY Дијамант Сликарство Був Полн Плоштад Дијамант Везови Крстот Бод Прекрасни Големи Очи Був Животинско Везана Дома Декоративни

5D DIY Дијамант Сликарство Був Полн Плоштад Дијамант Везови Крстот Бод Прекрасни Големи Очи Був Животинско Везана Дома Декоративни

DEN 446.00
DEN 744.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
20x30cm, 25x35cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x70cm, 60x90cm, 70x100cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
3d дијамант везови
Тема:
5d diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z501I99
Свеж

Избор на клиенти