.

.

New
година Нови Целосна Област Нагласи Дијамант Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет Дијамантски Крст Бод Растенија Везови сценско

година Нови Целосна Област Нагласи Дијамант Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет Дијамантски Крст Бод Растенија Везови

DEN 312.00
DEN 399.36

Стока
Достапно.

Доволно смола дијаманти. Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумен pric ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација!!
Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме!
Она што е DIY дијамант сликарство?
Дијамант сликарство е нов популарни производи. Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка.

Детали

Големина:
20x27cm, 30x40cm, 40x53cm, 50x67cm, 60x80cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
Homlif
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатка
Свеж

Избор на клиенти