.

.

New
Цвет Пејзаж Вежба Смола Лента Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство целосна 3D Крстот Бод Комплет налепница соба декорација

Цвет Пејзаж Вежба Смола Лента Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство целосна 3D Крстот Бод Комплет налепница соба декорација

DEN 252.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.
Производство Детали
За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.
Тип на слика : Без рамка, не се заврши. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации.
Цвет Пејзаж Вежба Смола Лента Мозаик 5 D Diy Везови Дијамант Сликарство целосна 3 D Крстот Бод Комплет налепница соба декорација
Драги Ценети Купувачи :
Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полу-готови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки.

Детали

Големина:
20cm x 25cm, 30cm x 40cm, 40cm x 50cm, 50cm x 65cm, 60cm x 80cm
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Тема:
5d diy дијамант сликарство
Дијамант форма:
5D полн плоштад Дијамант
Дијамант Област:
Целосна Дијамант Вежба Слика
Рака Алатки:
Plastis Пенкало ,Лепак,Пластичен Послужавник,Платно
Пакет:
Торба и боја кутија за пакување
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома Декор, Подароци за пријатели или љубовник
Рамка или Готови:
No
Свеж

Избор на клиенти