.

.

New
Pshiny DIY дијамант везови пејзаж на едрилица Целосна вежба круг дијамант сликарство сценографијата слика мозаик крстот бод комплет F584

Pshiny DIY дијамант везови пејзаж на едрилица Целосна вежба круг дијамант сликарство сценографијата слика мозаик крстот бод комплет

DEN 455.00
DEN 758.40

Стока
Достапно.

Многу го ценат тоа. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
За Превозот : 1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45-60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе следење на пратката, како е можно поскоро.
Повеќе стилови за вашиот изберете :
Декорација Детали :
Canvas Size(големина на слика+бела назад големина) : 45*80см/55*100cm/65*120cm/70*140cm/26*46cm (можеби 2 CM грешка)
Големина на слика : 35*70cm/45*90cm/55*110cm/60*130cm/20*40cm (можеби 2 CM грешка)

Ние гарантираме за соодветен број на Смола Круг rhinestones/Плоштад вежба , Овој производ не содржи рамки
Ставете Опсег : Целосна дијамант ( целата слика треба да го залепите кристал )
За боја : Поради светлина, различни компјутерски монитор,можеби бојата на фото преземено малку се разликува од вистинскиот објект. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Детали

Големина:
canvas size 45x80cm, canvas size 55x100cm, canvas size 65x120cm, canvas size 70x140cm, canvas size 26x46cm
Стил:
Европа
Бренд Име:
PSHINY
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
дијамант сликарство:
дијамант везови
дијамант сликарство сценографијата:
дијамант везови едрилица сликарство
кристал Детали :
целосна вежба круг кристал
Име 1:
Pshiny DIY дијамант везови пејзаж на едрилица Целосна вежба круг
Име 2:
дијамант сликарство сценографијата слика мозаик крстот бод комплет F584
SKU број:
F584
Големина на слика:
20*40cm/35*70cm/45*90cm/55*110cm/60*130cm
canvas size(големина на слика+бела страна големина:
26*46cm/45*80см/55*100cm/65*120cm/70*140cm
Рамка:
Овој производ не содржи рамки
Свеж

Избор на клиенти