.

.

New
Zhui Ѕвезда 5D DIY полн Плоштад вежба Дијамант цртање Крстот бод Танцување мачка неколку Кристал Дијамант везови Мозаик оркестарот

Zhui Ѕвезда 5D DIY полн Плоштад вежба Дијамант цртање Крстот бод Танцување мачка неколку Кристал Дијамант везови Мозаик оркестарот

DEN 191.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.

Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Референца пред операцијата чекори. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња.

Детали

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x80cm, 45x60cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Свеж

Избор на клиенти