.

.

New
Новата 3D папагал слика Полн Плоштад & Круг 5D DIY Дијамант Везови Целосна Дијамант Дијамантски Крст Бод Дијамант Мозаик Папагал топла

Новата 3D папагал слика Полн Плоштад & Круг 5D DIY Дијамант Везови Целосна Дијамант Дијамантски Крст Бод Дијамант Мозаик Папагал

DEN 281.00
DEN 502.08

Стока
Достапно.

Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Користете круг крајот да се држиме дијамант и малку притиснете го надолу за да ги добиете екстра цемент од 4. Ова не е завршена слика, што треба да го направите тоа самите. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Тоа е полна со дијаманти везови 4. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Алатки : Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча.
MHD ви посакувам среќен шопинг, ви благодариме !
. Полн Плоштад . Од интернет Сакаат, споделување на, се соберат . Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Заврши чекори: 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Големина:
Square-20x25cm, Square-30x40cm, Square-35x45cm, Square-40x50cm, Square-50x60cm, Square-55x70cm, Square-60X75cm, Round-20x25cm, Round-30x40cm, Round-35x45cm, Round-40x50cm, Round-50x60cm, Round-55x70cm, Round-60X75cm
Бренд Име:
mhd
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Применливи Простор:
Спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел, декорации
Ткаенина Тип:
Платно
Diamond Материјал:
Смола
Пополни област:
Целосна
Дијамант форма - факултативна:
1-коло дијаманти; 2-квадрат дијаманти
Алатки:
Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча
Свеж

Избор на клиенти