.

.

New
5D везана DIY дијамант везови симпатична мачка и глушец Слики Целосна мозаик смола круг Кристал животни сликарство шема

5D везана DIY дијамант везови симпатична мачка и глушец Слики Целосна мозаик смола круг Кристал животни сликарство шема

DEN 239.00
DEN 468.48

Стока
Достапно.

Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот адреса на информации кога се тргува, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не се понудени за да се направи нешто штетно за интересите на вашето однесување. Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со, наместо на поднесување на негативни преглед Aliexpress. Ве молиме, направете фотографии и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, вообичаено, пристигнуваат во 7 до 50 дена. Ние немаме минималната граница за сите производи. Испорака Агент : Ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди испорака на услуги агент за вас. Го оценувате : Откако стоката да пристигне во вашата земја, тоа може да произведе одредени стапки во некои земји. Ние ќе го означи тоа како подарок или пониска вредност на стока за вас да се спаси дел од царински давачки. По продажбата на услугата : Сите производи што се продаваат се строго проверени. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Кога стоката се испраќа, ние активно ќе ги следат вашите производи, транспорт држава. Ако сте задоволни со вашиот објектот, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.

Детали

Големина:
Canvas Size 26X26 CM, Canvas Size 36X36 CM, Canvas Size 46X46 CM, Canvas Size 56X56 CM, Canvas Size 66X66 CM
Стил:
Европа
Бренд Име:
PSHINY
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
Продавачот Пакување
број:
ЛЕ-424
Точка име :
дијамант везови мачка
Точка 2 Име:
дијамант везови животни
Објектот На Име На 3:
дијамант везови дома декор
Точка 4 Име:
DIY дијамант везови мачка
Точка 5 Име:
Дијамант сликарство животни
Точка 6 Име:
DIY дијамант сликарство животни
Објектот На Име На 7:
5D везана DIY дијамант везови симпатична мачка и глушец Слики
Објектот Името 8:
Целосна мозаик смола круг Кристал животни сликарство шема
Свеж

Избор на клиенти