.

.

New
YOGOTOP 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод германски Овчар Куче Дијамант Везови Плоштадот Diy Дијамант Мозаик Дома Декорација CV605

YOGOTOP 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод германски Овчар Куче Дијамант Везови Плоштадот Diy Дијамант Мозаик Дома Декорација

DEN 282.00
DEN 403.20

Стока
Достапно.


Материјал : 100% Полн Плоштад Смола Дијаманти со 477 DMC Бои
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок.
Функција : S quare дијаманти , Дијаманти покривање на платно заврши ,тоа е 100% фу ќе дијамант везови. Се тркалаат на готовиот сликарство и лице од предната par. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се обезбеди висок квалитет
производи и услуги. Подигнете дијаманти со вежба пенкало. Притиснете на готовиот дел,бидете сигурни дека тоа е цврсто прикачен.
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам,Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба,печатен текстил,алатки.
Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување во текот на
долго испорака.
За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по
вашиот приемот. Отворете парцела и извади сите дијаманти.
447 DMC бои,секој дијамант големина е 2.5mm
Дијамантите се компактна и лесна по завршувањето
Силно лепило,и невкусна и еколошки здрава
Алатки вклучуваат tweezer,вежба пенкало,лепак и зелена плоча
А . Стави дијаманти на вистинското место означено на платно. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние
ќе целосна наплата по добиваат врати производот.

Детали

Големина:
20X25cm, 24X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 45X60cm, 50X65cm, 55X75cm
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Бренд Име:
YOGOTOP
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Број на Бои:
25-45 бои
is_customized:
yes
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
UnfiLet тоа да биде така. Она што е цената ниш:
да,треба вашиот рачно изработени
големина на дијамантски:
2.5x2.5mm крстот бод
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип:
Платно
број:
CV605
Свеж

Избор на клиенти