.

.

New
Нови Diy полн плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Везови Плоштад Мозаик Колекции благородна Боја прозрачна коњ Занаетчиски Вештини Сет

Нови Diy полн плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Везови Плоштад Мозаик Колекции благородна Боја прозрачна коњ Занаетчиски

DEN 607.00
DEN 854.40

Стока
Достапно.


Превозот : Ние обично брод на сите стоки во рок од 4 дена по приемот на плаќање .
Ве молиме овозможи некои мали разлики во бојата.
Додај во Продавница Листа
Кликнете на зборовите подолу да ги внесете страница
Цвет Религија Животинско Цртан Филм Сценографијата
Посетете Ја Нашата Продавница. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
За големина и боја : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина, ќе имаат одредена мала грешка (помалку од 2cm). Тоа најмногу се должи на поштата. 1 : Со оглед на платно под маса да се најде соодветната вежба
2 : Forcethe глина во главата на ударна точка пенкало.
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги .Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Во зависност од вашите преференции, Купување информации
Совети : Нашата дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
Име на производ : Плоштадот дијамант Сликарство
Употреба : Дом, Канцеларија, Хотел, уникатен подарок
Материјал : Плоштадот Смола Дијамант
Пакување : боја кутија или торба за пакување
Стап вежба област : 100% плоштадот копар , тоа е полна дијамант везови
За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно
Дијамант сликарство предмети вклучуваат
боја кутија, вежба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, пинцети,платно,инструкции
Производството чекори / алатка е воведен
Чекор објаснување, крстот бод е поедноставно отколку дијамант.

Детали

Големина:
30*40cm, 40*50cm, 45*60cm, 50x65cm, 35*45cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
DXLYMYU
Рамка:
No
Поставете Тип:
Тема:
Тип:
Е Прилагодена:
детали:
колекции внатрешни детали:
Употреба:
Дијамант големина:
Свеж

Избор на клиенти