.

.

New
diy дијамант везови пејзаж Апстракт крстот бод сликарство комплет везана diy крстот бод поставува везови Дома декорација

diy дијамант везови пејзаж Апстракт крстот бод сликарство комплет везана diy крстот бод поставува везови Дома декорација

DEN 342.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
20X26cm, 30X39cm, 40X52cm, 50X65cm, 60X78cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
MATRESHKA
Форма:
Две-слика Комбинација
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT
Алатки тип:
Алатка Поставува
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Вез Метод :
дијамант везови
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Функција:
Дома декорација
Ткаенина Тип:
Платно
Свеж

Избор на клиенти