.

.

New
дијамант везови колекции diy 5d дијамант сликарство животни мозаик моделот на слика на rhinestones кристали Tigar BFC097

дијамант везови колекции diy 5d дијамант сликарство животни мозаик моделот на слика на rhinestones кристали Tigar BFC097

DEN 628.00
DEN 965.76

Стока
Достапно.


Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе.
И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,
Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас
Она што е дијамант слика : Дијамант сликарство, исто така познат како на DIY Дијамант Сликарство, е дијамант дизајнер кој е комбинација на исклучителна пенливи вештачки рамен дијаманти (некои несакани вежби) и добро дизајнирани модели. Во однос на крстот бод, дијамант сликарство е едноставен, лесно да се отворени предност, со што истата шема, дијамант сликарство време е околу 1/10 од бод. Ние ќе ви обезбедиме слики од дијамант везови што сакате да биде совршено!
. Тоа е за сите што сакаат дијамант сликарство, на пример, вашето семејство или вашите сопствени портрет, свадба слики, фотографии, патување, хоби, убава глетка, тоа може да DIY вашите сопствени фотографии со многу популарни модни индивидуализира вашето семејство Според големината на големина може да се прилагоди долго време како ќе ги нарачате и да се испрати фотографии до нас, да обрнат внимание на сопствени фотографии, во однос на обичните фотографии ќе биде повисока цена. Во моментов се поделени во кристално круг дијамант дијаманти, магија квадратни дијамант дијаманти и квадрат дијамант дијаманти! Персонализација на фотографии : Ние се продаваат круг и квадрат вежба ако ви треба вежба со различни опис дијамант форма,ве молиме забелешка дијамант форма кога ќе ги нарачате , круг и sqaure дијамант се иста цена .

Детали

Големина:
30X45CM, 40X60CM, 45X70CM, 50X75CM, 60X90CM
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
MANHUI
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Свеж

Избор на клиенти