.

.

New
Дијамант Сликарство Комплет Круг Дијамант Rhinestones Крстот Бод Комплет 5D Дијамант Везови Мозаик Везана Божиќ & подарок AS321

Дијамант Сликарство Комплет Круг Дијамант Rhinestones Крстот Бод Комплет 5D Дијамант Везови Мозаик Везана Божиќ & подарок AS321

DEN 222.00
DEN 264.00

Стока
Достапно.

Стави дијаманти во пластични случај.Дијамант слика : 3-Слободно Монтирање
Следниве се бесплатни, како што се отстранат грижи
Дијамант слика : 4-Производство чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор.
Дијамант слика : 1-Висок Квалитет Дијамант
Дијамант слика : 2-HD Слика платно со Висок defintion сликарство платно појасни. По сите симбол области се sticked со дијаманти, се приспособат на работ на елиминација од страна на
владетел за регулирање на дијаманти уредно; потоа притиснете дијаманти правилно да се направи тоа, фирмата;
6.Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно. Проверете код број на дијаманти и соодветниот симбол; 3. П : Што е вид на пакет се користи за да сликарството ? A : Драг пријател , сите наши производи се добро спакувани , ( Свиткан во Хартиени кеси) , ние ќе ги пакет carfully befoer на стоки испратени надвор .Дијамант Сликарство Комплет Круг Дијамант Rhinestones Крстот Бод Комплет 5 D Дијамант Везови Мозаик Везана Божиќ & подарок AS321 ПРАШАЊА и одговори П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант . Стави дијаманти сликарство во соодветна рамка и украсете го вашиот дом или даде на другите како подарок.

Детали

Големина:
20X25CM round, 30X40CM round, 40X50CM round, 45X60CM round, 50X65CM round, 60X75CM round, 25x30CM round
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
15-60
Надворешното Пакување:
Торба
Користи:
дома декор , дома декорација ,uniqure подарок , свадбен подарок
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки Вид
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy дијамант сликарство
Платно Пакување Метод:
Навива
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
Тип:
DIY дијамант сликарство крстот бод
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Дијамант Везови Дијамант Мозаик
Стил:
DIY дијамант сликарство крстот бод
Шема:
дијамант везови
Свеж

Избор на клиенти